347LB5I2048T
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
347LB5I2048T
Manufacturer
CTS Corporation
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
Manufacturer :
CTS Corporation
Product Category :
Oscillators
Series :
347
Published :
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Current - Supply (Disable) (Max) :
10μA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
80mA
Reach Compliance Code :
Unknown
Function :
Enable/Disable
Type :
VCXO
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
15 Weeks
Height Seated (Max) :
0.067 1.70mm
Output :
LVPECL
Frequency :
204.8MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Pbfree Code :
yes
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Stability :
±25ppm
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Voltage - Supply :
3.3V