334C2500B5C3T
Mfr.Part #
334C2500B5C3T
Description
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ HCMOS
Oscillators
Factory Lead Time :
14 Weeks
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Series :
334C
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Frequency Stability :
±25ppm
Fall Time-Max :
10ns
Symmetry-Max :
55/45%
Control Voltage-Min :
0.3V
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Linearity :
15%
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Operating Frequency :
250MHz
Supply Voltage :
3.3V
Output :
HCMOS
Voltage - Supply :
3.3V
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Rise Time-Max :
10ns
Control Voltage-Max :
3V
Current - Supply (Max) :
65mA
Frequency :
250MHz
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.1mm