334C1485B4I2T
Mfr.Part #
334C1485B4I2T
Description
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ HCMOS
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Operating Frequency :
148.5MHz
Frequency :
148.5MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Fall Time-Max :
10ns
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
14 Weeks
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Symmetry-Max :
55/45%
Control Voltage-Max :
2.3V
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.1mm
Frequency Stability :
±30ppm
Current - Supply (Max) :
65mA
Supply Voltage :
2.5V
Linearity :
15%
Control Voltage-Min :
0.2V