334C1485B3I3T
Mfr.Part #
334C1485B3I3T
Description
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ HCMOS
Oscillators
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Linearity :
15%
Control Voltage-Min :
0.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Control Voltage-Max :
3V
Frequency Stability :
±50ppm
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.1mm
Current - Supply (Max) :
65mA
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Symmetry-Max :
55/45%
Voltage - Supply :
3.3V
Supply Voltage :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Operating Frequency :
148.5MHz
Frequency :
148.5MHz