334C1320B3C3T
Mfr.Part #
334C1320B3C3T
Description
XTAL OSC VCXO 132.0000MHZ HCMOS
Crystal
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Symmetry-Max :
55/45%
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Control Voltage-Min :
0.3V
Linearity :
15%
Current - Supply (Max) :
65mA
Control Voltage-Max :
3V
Operating Frequency :
132MHz
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Frequency :
132MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Supply Voltage :
3.3V
Voltage - Supply :
3.3V
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.1mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency Stability :
±50ppm