334C1250B4I3T
Mfr.Part #
334C1250B4I3T
Description
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ HCMOS
Current - Supply (Max) :
65mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
10ns
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Symmetry-Max :
55/45%
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Control Voltage-Min :
0.3V
Voltage - Supply :
3.3V
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.1mm
Frequency :
125MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Linearity :
15%
Supply Voltage :
3.3V
Factory Lead Time :
14 Weeks
Operating Frequency :
125MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Control Voltage-Max :
3V
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm