1720BL15B0200E
Mfr.Part #
1720BL15B0200E
Manufacturer
Johanson Technology
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Datasheet
Download
Description
BALUN 625MHZ-2.8GHZ 50/200 0805
Manufacturer :
Johanson Technology
Product Category :
Balun
Frequency Range :
625MHz~2.8GHz
Case Code (Imperial) :
Insertion Loss (Max) :
1.5dB
Factory Lead Time :
11 Weeks
Case Code (Metric) :
Mount :
Surface Mount
Published :
Impedance - Unbalanced/Balanced :
50 / 200Ohm