BD3150N50100AHF
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
BD3150N50100AHF
Manufacturer
Anaren Wireless / TTM Technologies
Package / Case
0404 (1010 Metric)
Datasheet
Download
Description
BALUN 3.1GHZ-5GHZ 50/100 0404
Manufacturer :
Product Category :
Balun
Product Status :
Active
Frequency Range :
3.1GHz ~ 5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced :
50 / 100Ohm