10HPENS1
Mfr.Part #
10HPENS1
Description
10HPENS1=F8506
Current Rating :
10 A
Length :
52 mm
Width :
43.6 mm
Voltage Rating :
125 VAC, 250 VAC
Height :
60.5 mm
Datasheets
10HPENS1
    CORD 18AWG 5-15P - 320-C13 7.50'
    POWER CONN ASSY P SER 2 6" WIRE
    POWER ENTRY MOD M SER 8.5" LEADS
    GA310 DA PLUG ASSY=F6824
    CABLE ASSEMBLY 4POS W/6" LEAD