10HPEND1
Mfr.Part #
10HPEND1
Description
10HPEND1=F8502
Width :
43.6 mm
Length :
52 mm
Current Rating :
10 A
Height :
60.5 mm
Voltage Rating :
125 VAC, 250 VAC
Datasheets
10HPEND1
    CORD 18AWG 5-15P - 320-C13 7.50'
    POWER CONN ASSY P SER 2 6" WIRE
    POWER ENTRY MOD M SER 8.5" LEADS
    GA310 DA PLUG ASSY=F6824
    CABLE ASSEMBLY 4POS W/6" LEAD