0402X684K100CT
Mfr.Part #
0402X684K100CT
Manufacturer
Walsin Technology
Description
MLCC 0.68UF 10V X5R 0402
Stock
265
In Stock :
265
Manufacturer :
Walsin Technology
Product Category :
Ceramic Capacitors
RoHS Status :
RoHS Compliant
Tolerance :
±10%
Package / Case :
0402
Temperature Coefficient :
X5R
Capacitance :
680nF
Voltage - Rated :
10V