WLBD3225K2U900PP
Mfr.Part #
WLBD3225K2U900PP
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Description
CHIP BEAD 90 OHM 1210
DC Resistance (DCR) (Max) :
300mOhm
Test Frequency :
100 MHz
Impedance @ Frequency :
90 Ohms @ 100 MHz
Height :
1.3 mm
Walsin
Series :
Features :
Width :
2.5 mm
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height (Max) :
0.059" (1.50mm)
Ratings :
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
25 %
Impedance :
90 Ohms
Package :
Tape and Reel (TR)
Length :
3.2 mm
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Current Rating (Max) :
800mA
Datasheets
WLBD3225K2U900PP
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 200 MOHM 0603 1LN
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
    FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN