WLBD3216HCU122PH
Mfr.Part #
WLBD3216HCU122PH
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Description
CHIP BEAD 1200 OHM 1206
Impedance @ Frequency :
1.2 kOhms @ 100 MHz
Width :
1.6 mm
Tolerance :
25 %
Height :
1.1 mm
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
DC Resistance (DCR) (Max) :
200mOhm
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Length :
3.2 mm
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Impedance :
1200 Ohms
Walsin
Current Rating (Max) :
1A
Filter Type :
Power Line
Height (Max) :
0.051" (1.30mm)
Test Frequency :
100 MHz
Datasheets
WLBD3216HCU122PH
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 200 MOHM 0603 1LN
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
    FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN