WG732HTTE121K
Mfr.Part #
WG732HTTE121K
Description
RES 120 OHM 10% 1.5W 2010
Stock
187
In Stock :
187
Size / Dimension :
0.098Lx0.197W 2.50mmx5.00mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
1W
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Resistance :
120Ohm
Tolerance :
±10%
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Datasheets
WG732HTTE121K
KOA Speer Electronics, Inc. WG732HTTE121K
WG73 Series, Thick Film, 120Ohm, 1W, ±10%, -55°C~155°C