W3282-12PG-528
Mfr.Part #
W3282-12PG-528
Description
CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Feature :
Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Number of Positions :
12
Voltage - Rated :
600V
Termination :
Solder Cup
Cable Opening :
0.280 ~ 0.290 (7.11mm ~ 7.37mm)
Datasheets
W3282-12PG-528
Plug, Male Pins Thermoplastic Free Hanging (In-Line) 12 Positions Solder Cup Gold E Bayonet Lock