W3280-12SG-318
Mfr.Part #
W3280-12SG-318
Description
CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Number of Positions :
12
Voltage - Rated :
600V
Cable Opening :
0.180 ~ 0.200 (4.57mm ~ 5.08mm)
Datasheets
W3280-12SG-318
Plug, Female Sockets Thermoplastic Free Hanging (In-Line) 12 Positions Crimp Gold E Bayonet Lock