UU9LFNP-B102
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
UU9LFNP-B102
Manufacturer
Sumida Corporation
Package / Case
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet
Download
Description
CMC 1MH 700MA 2LN TH
Manufacturer :
Sumida Corporation
Product Category :
Common Mode Chokes
Inductance @ Frequency :
1mH @ 1kHz
Factory Lead Time :
12 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Filter Type :
Power Line
Current Rating (Max) :
700mA
Mounting Type :
Through Hole
Packaging :
Bulk
Lead Free :
Lead Free
Height (Max) :
0.650 16.50mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Height :
16.51mm
Mount :
Through Hole
Number of Lines :
2
Published :
Package / Case :
Vertical, 4 PC Pin
DC Resistance (DCR) (Max) :
350mOhm
Width :
10.9982mm
Length :
16.51mm
Current Rating :
700mA
Size / Dimension :
0.650Lx0.433W 16.50mmx11.00mm
Series :
UU
Datasheets
UU9LFNP-B102
Sumida Corporation UU9LFNP-B102
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD