TV15C130J-HF
Mfr.Part #
TV15C130J-HF
Description
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AB
Voltage - Breakdown (Min) :
14.4V
Factory Lead Time :
12 Weeks
Polarity :
Unidirectional
Peak Pulse Current :
69.77A
Operating Temperature :
-55°C~150°C TJ
Number of Unidirectional Channels :
Power - Peak Pulse :
1500W 1.5kW
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Clamping Voltage :
21.5V
Peak Pulse Power :
1.5kW
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Unidirectional Channels :
Reverse Standoff Voltage :
13V