TV06B220J-HF
Mfr.Part #
TV06B220J-HF
Description
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA
Product Category :
Number of Unidirectional Channels :
Power - Peak Pulse :
600W
Peak Pulse Current :
16.9A
Unidirectional Channels :
1
Voltage - Breakdown (Min) :
24.4V
Polarity :
Unidirectional
Clamping Voltage :
35.5V
ECCN Code :
EAR99
Peak Pulse Power :
600W
Reverse Standoff Voltage :
22V