TV06B191J-HF
Mfr.Part #
TV06B191J-HF
Description
TVS DIODE 190VWM 307.8VC DO214AA
SMD/SMT
Number of Unidirectional Channels :
Clamping Voltage :
307.8V
Voltage - Breakdown (Min) :
211V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Pbfree Code :
yes
Peak Pulse Current :
1.95A
Power - Peak Pulse :
600W
12 Weeks
Unidirectional Channels :
Reverse Standoff Voltage :
190V
Polarity :
Unidirectional
Peak Pulse Power :
600W