TP02121A-4KC
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
TP02121A-4KC
Manufacturer
NKK Switches
Description
TOUCH SCREEN RES 12.1" MULTI IC
Manufacturer :
NKK Switches
Product Category :
Width :
7.41 (188.10mm)
Series :
TP02
Package :
Box
Length :
9.83 (249.60mm)
Height :
0.08 (2.10mm)
Interface :
Type :
Resistive
Diagonal Screen Size :
12.1 (307.34mm)