TP02106W-4K
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
TP02106W-4K
Manufacturer
NKK Switches
Description
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.6"
Stock
4
In Stock :
4
Manufacturer :
NKK Switches
Product Category :
Width :
5.56" (141.30mm)
Height :
0.08" (2.10mm)
Minimum Operating Temperature :
- 20 C
Type :
Resistive
Operating Supply Current :
1 mA
Base Product Number :
TP02106
Series :
TP02
Package :
Box
Style :
Analog
Length :
9.19" (233.40mm)
Maximum Operating Temperature :
+ 70 C
Product Status :
Active
Operating Supply Voltage :
5 VDC
Size :
10.6 in
Diagonal Screen Size :
10.6" (269.24mm)