TFMBJ28A
Mfr.Part #
TFMBJ28A
Description
TVS DIODE 32.8VWM 45.4VC DO214AA
Product Category :
Termination Style :
SMD/SMT
Polarity :
Unidirectional
Clamping Voltage :
45.4 V
Breakdown Voltage :
31.1 V
RoHS :
Details
Brand :
Rectron
Packaging :
Reel
Number of Channels :
1 Channel
Working Voltage :
28 V
Rectron
Subcategory :
TVS Diodes / ESD Suppression Diodes
Product Category :
ESD Suppressors / TVS Diodes
Vf - Forward Voltage :
3.5 V