T30R-1515-KDQP
Mfr.Part #
T30R-1515-KDQP
Description
SENSOR, RADAR, 15M, IO-LINK, QD
Stock
3
In Stock :
3
Product Category :
Specialized Sensors
Operating Supply Voltage :
10 VDC to 30 VDC
Sensing Distance :
150 mm to 15 mm
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C