T30GRY2P
Mfr.Part #
T30GRY2P
Description
T30 SERIES EZ-LIGHT: 3-COLOR MUL
Product Category :
Lens Size :
Type :
LED
Panel Cutout Dimensions :
1.18 (30.00mm)
Wavelength - Peak :
Viewing Angle :
Lens Transparency :
Diffused
Series :
T30
Package :
Box
Features :
Panel Cutout Shape :
Round
Ingress Protection :
IP67
Millicandela Rating :
Voltage :
10V ~ 30V
Ratings :
DC
Termination Style :
Quick Connect
Current :
50mA
Lamp Color :
Green, Red, Yellow
Lens Color :
Lens Style :
Round with Flat Top
Datasheets
T30GRY2P
Introducing Banner Engineering T30GRY2P from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Type:LED, Voltage:10V ~ 30V, T30GRY2P pinout, T30GRY2P datasheet PDF, T30GRY2P amp .Beyond Banner Engineering T30GRY2P ,we also offer F9TYP5E5EANF097, F9TYP5E5EANF098, F9TYP5E5EANF099, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.