SU9HF-07015
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SU9HF-07015
Manufacturer
KEMET
Package / Case
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet
Download
Description
CMC 1.5MH 700MA 2LN TH
Stock
19
In Stock :
19
Manufacturer :
KEMET
Product Category :
Common Mode Chokes
Inductor Type :
GENERAL PURPOSE INDUCTOR
DC Resistance (DCR) (Max) :
440mOhm
Size / Dimension :
0.669Lx0.610W 17.00mmx15.50mm
ECCN Code :
EAR99
Height (Max) :
0.472 12.00mm
Factory Lead Time :
27 Weeks
HTS Code :
Packaging :
Tray
Filter Type :
Power Line
Voltage - Rated AC :
250V
Mounting Type :
Through Hole
Current Rating (Max) :
700mA
Operating Temperature :
-25°C~120°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Number of Lines :
2
Reach Compliance Code :
Compliant
Package / Case :
Vertical, 4 PC Pin
Series :
SU
Inductance @ Frequency :
1.5mH @ 1kHz
Datasheets
SU9HF-07015
KEMET SU9HF-07015
SU9HF-07015 datasheet pdf and Common Mode Chokes product details from KEMET stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD