SU9HD-25018
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SU9HD-25018
Manufacturer
KEMET
Package / Case
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet
Download
Description
CMC 17.99UH 2.5A 2LN TH
Stock
338
In Stock :
338
Manufacturer :
KEMET
Product Category :
Common Mode Chokes
Filter Type :
Power Line
Size / Dimension :
0.669Lx0.610W 17.00mmx15.50mm
Package / Case :
Vertical, 4 PC Pin
Height (Max) :
0.492 12.50mm
Operating Temperature :
-25°C~120°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Number of Lines :
2
Series :
SU
Factory Lead Time :
27 Weeks
Inductance @ Frequency :
17.99μH @ 1kHz
Packaging :
Tray
Voltage - Rated AC :
250V
Current Rating (Max) :
2.5A
Reach Compliance Code :
Compliant
DC Resistance (DCR) (Max) :
55mOhm
Mounting Type :
Through Hole
Datasheets
SU9HD-25018
KEMET SU9HD-25018
SU9HD-25018 datasheet pdf and Common Mode Chokes product details from KEMET stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD