SU9HF-01250
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SU9HF-01250
Manufacturer
KEMET
Package / Case
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet
Download
Description
CMC 25MH 100MA 2LN TH
Stock
320
In Stock :
320
Manufacturer :
KEMET
Product Category :
Common Mode Chokes
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Mounting Type :
Through Hole
Factory Lead Time :
27 Weeks
Current Rating (Max) :
100mA
Reach Compliance Code :
Compliant
Operating Temperature :
-25°C~120°C
Height (Max) :
0.472 12.00mm
Filter Type :
Power Line
DC Resistance (DCR) (Max) :
9Ohm
Number of Lines :
2
Series :
SU
Inductance @ Frequency :
25mH @ 1kHz
Packaging :
Tray
Voltage - Rated AC :
250V
Package / Case :
Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension :
0.669Lx0.610W 17.00mmx15.50mm
Datasheets
SU9HF-01250
KEMET SU9HF-01250
SU9HF-01250 datasheet pdf and Common Mode Chokes product details from KEMET stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD