SF14-1575F5UUC1
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SF14-1575F5UUC1
Manufacturer
KYOCERA AVX
Package / Case
5-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
FILTER SAW 1.575GHZ 5SMD
Manufacturer :
KYOCERA AVX
Product Category :
SAW Filters
Mounting Type :
Surface Mount
Size / Dimension :
0.055Lx0.043W 1.40mmx1.10mm
Factory Lead Time :
18 Weeks
Applications :
GPS
Published :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency - Cutoff or Center :
1.575GHz
Height (Max) :
0.028 0.70mm
Bandwidth :
2MHz
Package / Case :
5-SMD, No Lead
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Series :
SF, Kyocera
Insertion Loss :
0.8dB
Datasheets
SF14-1575F5UUC1
Introducing SAW Filters KYOCERA AVX SF14-1575F5UUC1 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Mounting Type:Surface Mount, Bandwidth:2MHz, Package / Case:5-SMD, No Lead, SF14-1575F5UUC1 pinout, SF14-1575F5UUC1 datasheet PDF, SF14-1575F5UUC1 amp .Beyond SAW Filters KYOCERA AVX SF14-1575F5UUC1 ,we also offer B39431B3710U410, B39921B3588U410, B39871B3717U410, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.