F5QA915M0M2AK-J
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
F5QA915M0M2AK-J
Manufacturer
TAIYO YUDEN
Package / Case
5-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
FILTER SAW 915MHZ 5SMD
Manufacturer :
TAIYO YUDEN
Product Category :
SAW Filters
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
12 Weeks
Insertion Loss :
1.8dB
Mounting Type :
Surface Mount
Bandwidth :
26MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Frequency - Cutoff or Center :
915MHz
Package / Case :
5-SMD, No Lead
Series :
F5
Size / Dimension :
0.043Lx0.035W 1.10mmx0.90mm
Applications :
ISM
Published :
Height (Max) :
0.020 0.50mm
Datasheets
F5QA915M0M2AK-J
Introducing SAW Filters TAIYO YUDEN F5QA915M0M2AK-J from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Mounting Type:Surface Mount, Bandwidth:26MHz, Package / Case:5-SMD, No Lead, F5QA915M0M2AK-J pinout, F5QA915M0M2AK-J datasheet PDF, F5QA915M0M2AK-J amp .Beyond SAW Filters TAIYO YUDEN F5QA915M0M2AK-J ,we also offer B39431B3710U410, B39921B3588U410, B39871B3717U410, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.