SCRH4D18-220
Mfr.Part #
SCRH4D18-220
Description
FIXED IND 22UH 800MA 397MOHM SMD
Inductance Frequency - Test :
100kHz
Height Seated (Max) :
0.079 2.00mm
Size / Dimension :
0.205Lx0.205W 5.20mmx5.20mm
Current - Saturation :
410mA
Series :
SCRH4D18
Current Rating (Amps) :
800mA
Inductance :
22μH
DC Resistance (DCR) :
397mOhm Max
Height :
2.0066mm
Length :
5.207mm
Factory Lead Time :
18 Weeks
Width :
5.207mm
Tolerance :
±30%
Current Rating :
410mA
Test Frequency :
100kHz
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Datasheets
SCRH4D18-220
Signal Transformer SCRH4D18-220
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD