SCRH127/LD-680
Mfr.Part #
SCRH127/LD-680
Description
FIXED IND 68UH 2.67A 120MOHM SMD
Height Seated (Max) :
0.315 8.00mm
Current - Saturation :
2.6A
Inductance :
68μH
DC Resistance (DCR) :
120mOhm Max
Size / Dimension :
0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm
Current Rating :
2.6A
Tolerance :
±20%
Current Rating (Amps) :
2.67A
Inductance Frequency - Test :
1kHz
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Series :
SCRH127/LD
Datasheets
SCRH127/LD-680
Signal Transformer SCRH127/LD-680
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD