ROX10020M0JKEE
Mfr.Part #
ROX10020M0JKEE
Description
RES 20M OHM 5% 4W AXIAL
Power (Watts) :
4W
Resistance :
20mOhms
Factory Lead Time :
22 Weeks
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Size / Dimension :
0.310Diax0.920L 7.87mmx23.37mm
Tolerance :
±5%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-55°C~180°C
Datasheets
ROX10020M0JKEE
Vishay / Dale ROX10020M0JKEE
20MOhms, 4W, Metal Oxide Film,