PSPR60152AA-60
Mfr.Part #
PSPR60152AA-60
Manufacturer
Parlex Corp.
Description
CABLE FLXSTRP 60POS 2.54MM 5.98"
Manufacturer :
Parlex Corp.
Product Category :
Number of Pins :
60
RoHS Status :
RoHS Compliant
Pitch :
0.100 2.54mm
Number of Conductors :
60
Length :
5.984 152.00mm
Published :
Factory Lead Time :
6 Weeks
Length - Exposed Ends :
0.125 3.18mm