PSPR0051AA-60
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
PSPR0051AA-60
Manufacturer
Parlex Corp.
Description
CABLE FLXSTRP 60POS 2.54MM 2"
Manufacturer :
Parlex Corp.
Product Category :
Factory Lead Time :
6 Weeks
Length - Exposed Ends :
0.125 3.18mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Pitch :
0.100 2.54mm
Number of Conductors :
60
Length :
2.000 50.80mm