PM5448.681NLT
Mfr.Part #
PM5448.681NLT
Description
FIXED IND 680NH 22A 4.5MOHM SMD
Current Rating (Amps) :
22 A
Inductance :
680 nH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Tolerance :
±20%
Maximum Operating Temperature :
+ 155 C
Test Frequency :
100 kHz
Supplier Device Package :
DC Resistance (DCR) :
4.5mOhm Max
Frequency - Self Resonant :
Current - Saturation (Isat) :
20A
Saturation Current :
20 A
Size / Dimension :
0.346" L x 0.323" W (8.80mm x 8.20mm)
Height - Seated (Max) :
0.118" (3.00mm)
Length :
9.2 mm
Series :
PM5448.xxxNLT
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Width :
8.5 mm
Height :
3 mm
Datasheets
PM5448.681NLT
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD