PLT5BPH3013R7SNL
Mfr.Part #
PLT5BPH3013R7SNL
Manufacturer
Murata Electronics
Package / Case
Vertical, 4 PC Pad
Description
CMC 2.2A 2LN 300OHM SMD AEC-Q200
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Common Mode Chokes
Factory Lead Time :
9 Weeks
Number of Lines :
2
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Rated DC :
80V
Impedance @ Frequency :
300Ohm @ 10MHz
Mount :
Surface Mount
DC Resistance (DCR) (Max) :
11mOhm Typ
Ratings :
AEC-Q200
Filter Type :
DATA LINE FILTER
Size / Dimension :
0.197Lx0.197W 5.00mmx5.00mm
Package / Case :
Vertical, 4 PC Pad
Series :
PLT5BPH
Pbfree Code :
yes
Current Rating (Max) :
2.2A
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Lifecycle Status :
IN PRODUCTION (Last Updated: 2 weeks ago)
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Height :
5.0038mm