PLT5BPH2014R4SNL
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
PLT5BPH2014R4SNL
Manufacturer
Murata Electronics
Package / Case
Vertical, 4 PC Pad
Datasheet
Download
Description
CMC 2.4A 2LN 200OHM SMD AEC-Q200
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Common Mode Chokes
Height :
5.0038mm
Impedance @ Frequency :
200Ohm @ 10MHz
Current Rating (Max) :
2.4A
DC Resistance (DCR) (Max) :
9.1MOhm
Voltage - Rated DC :
80V
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Pbfree Code :
yes
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Series :
PLT5BPH
Size / Dimension :
0.197Lx0.197W 5.00mmx5.00mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Ratings :
AEC-Q200
Operating Temperature :
-55°C~150°C