PLPC2-10MM
Mfr.Part #
PLPC2-10MM
Description
LIGHT PIPE PNL MNT 2MM RND 10MM
Series :
PLPC
Published :
Element Configuration :
Single
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Mounting Type :
Panel Mount, Press Fit, Front
Lens Style :
Round with Flat Top
Color :
Clear
Lens Size :
2.3mm