PLPC1-10MM
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
PLPC1-10MM
Manufacturer
Bivar, Inc.
Description
LIGHT PIPE PNL MNT 1MM RND 10MM
Manufacturer :
Bivar, Inc.
Product Category :
Published :
Element Configuration :
Single
Mounting Type :
Panel Mount, Press Fit, Front
Series :
PLPC
Factory Lead Time :
9 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Mount :
Front, Panel, Press Fit
Configuration :
Single
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Size :
1.3mm