PLP1-2.5MM-D
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
PLP1-2.5MM-D
Manufacturer
Bivar, Inc.
Description
LIGHT PIPE PNL 3MM DIFF 2.5MM
Manufacturer :
Bivar, Inc.
Product Category :
Factory Lead Time :
9 Weeks
Mount :
Panel, Press Fit
Series :
PLP1
Lens Style :
Round with Domed Top
Type :
Rigid
Element Configuration :
Single
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Mounting Type :
Panel Mount, Press Fit, Rear
Configuration :
Single
Lens Size :
3mm