PLP1-10MM
Mfr.Part #
PLP1-10MM
Description
LIGHT PIPE PNL REAR 3MM RND 10MM
Stock
22
In Stock :
22
Product Category :
Lens Style :
Round with Domed Top
Color :
Clear
Element Configuration :
Single
Factory Lead Time :
9 Weeks
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Mounting Type :
Panel Mount, Press Fit, Rear
Series :
PLP1
Configuration :
Single
Lens Size :
3mm