PLB1G820J14
- Mfr.Part #
- PLB1G820J14
- Current Rating (Amps) :
- 2A
- Orientation :
- J
- Number of Positions :
- 14
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C
- Datasheets
- PLB1G820J14
Receptacle, Female Sockets Polysulfone (PSU) Panel Mount 14 Positions Solder Cup Gold - J Latch Lock, Push-Pull