PLB1G620E10
- Mfr.Part #
- PLB1G620E10
- Current Rating (Amps) :
- 3A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C
- Number of Positions :
- 10
- Orientation :
- E
- Datasheets
- PLB1G620E10
Receptacle, Female Sockets Polysulfone (PSU) Panel Mount 10 Positions Solder Cup Gold - E Latch Lock, Push-Pull