PLB1G220J10
- Mfr.Part #
- PLB1G220J10
- Number of Positions :
- 10
- Orientation :
- J
- Connector Type :
- CIRCULAR CONNECTOR
- Published :
- 2016
- Color :
- Gray, Red
- Current Rating (Amps) :
- 3A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C
- Datasheets
- PLB1G220J10
CIRCULAR CONNECTOR Polysulfone (PSU) Panel Mount 10 Positions Solder Cup Gold - J Latch Lock, Push-Pull