PLB1G220A14
- Mfr.Part #
- PLB1G220A14
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C
- Orientation :
- A
- Number of Positions :
- 14
- Current Rating (Amps) :
- 2A
- 8 Weeks
- Published :
- 2016
- Datasheets
- PLB1G220A14
CIRCULAR CONNECTOR Polysulfone (PSU) Panel Mount 14 Positions Solder Cup Gold - A Latch Lock, Push-Pull