PLB1G120A10
- Mfr.Part #
- PLB1G120A10
- Current Rating (Amps) :
- 3A
- Color :
- Gray, White
- Orientation :
- A
- Number of Positions :
- 10
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C
- Datasheets
- PLB1G120A10
CIRCULAR CONNECTOR Polysulfone (PSU) Panel Mount 10 Positions Solder Cup Gold - A Latch Lock, Push-Pull