PLB1G020J10
- Mfr.Part #
- PLB1G020J10
- Current Rating (Amps) :
- 3A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C
- Shell Finish :
- Orientation :
- J
- Number of Positions :
- 10
- Datasheets
- PLB1G020J10
CIRCULAR CONNECTOR Polysulfone (PSU) Panel Mount 10 Positions Solder Cup Gold - J Latch Lock, Push-Pull