MXTV9FI32K768B
Mfr.Part #
MXTV9FI32K768B
Package / Case
4-SOJ, 2.29mm pitch
Description
CRYSTAL 32.768KHZ 9PF SMD
Height - Seated (Max) :
0.142 (3.60mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Load Capacitance :
9pF
Frequency Tolerance :
±20ppm
Package :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.378 L x 0.160 W (9.60mm x 4.06mm)
Frequency :
32.768 kHz
Package / Case :
4-SOJ, 2.29mm pitch
Series :
MXTV
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 kOhms
Datasheets
MXTV9FI32K768B
Introducing Crystals Meritek MXTV9FI32K768B from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Operating Temperature:-40°C ~ 85°C, Mounting Type:Surface Mount, Package / Case:4-SOJ, 2.29mm pitch, Type:kHz Crystal (Tuning Fork), MXTV9FI32K768B pinout, MXTV9FI32K768B datasheet PDF, MXTV9FI32K768B amp .Beyond Crystals Meritek MXTV9FI32K768B ,we also offer RH100-12.000-20-3030-EXT-TR, RH100-12.288-18-2030-EXT-TR, RH100-16.000-18-2030-EXT-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.