MM50-200B1-E1RE
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MM50-200B1-E1RE
Manufacturer
JAE Electronics
Description
CONN SKT SODIMM 200POS SMD REV
Manufacturer :
JAE Electronics
Product Category :
Inline Module Sockets
Terminal Pitch :
0.6 mm
MIL Conformance :
No
Contact Gender :
FEMALE
Total Number of Contacts :
200
IEC Conformance :
No
DIN Conformance :
UL Flammability Code :
94V-0